Het bestuur is zeer verheugd om een wel heel bijzondere versterking voor onze selectie te kunnen aankondigen. Oud-international Sophie Hansen – Willemsen (25)  zal met ingang van het nieuwe seizoen de zwart gele selectie komen versterken.

Sophie maakte furore bij onze “buren” van Blauw Wit en maakte deel uit van de selectie van bondscoach Wim Scholtmeijer.

De geboorte van dochter Sara afgelopen juli maakte een einde aan dat succesverhaal, maar hopelijk komen er nu nieuwe successen bij, maar dan in de Rohda kleuren. Na een seizoen in Blauw Wit 4 begon het toch weer te kriebelen, en wij zijn zeer blij dat Sophie Rohda heeft uitgekozen om hier invulling aan te geven. De gezamenlijk ambitie om nu vol voor de play-offs te gaan, hebben we naar elkaar uitgesproken en met de kwaliteiten en ervaring van Sophie lijkt dat een nog realistischer doel.

Via echtgenoot Ruud heeft Sophie vorig seizoen uiteraard al “iets” van onze club meegekregen wat haar heeft geholpen in haar keuze.

Wij hopen de komende weken nog een aantal versterkingen te kunnen melden, en wensen Sophie heel veel succes en plezier bij onze club!

Namens het Bestuur
René Kruse