Laatste nieuws

  • Nic 2-Rohda 2-2-39

Wedstrijdprogramma zaterdag 28 januari

Hierbij het wedstrijdprogramma van zaterdag 28 januari. 

  • 20150801-DSCF1540-BerlijnBlog-Vlooienmarkt-Leopoldplatz

Rohda’s vlooienmarkt & veiling op 1 april!

Op zaterdag 1 april staat er een groot evenement op de kalender!

  • 14192666_1419649024717585_3101940807998080042_n

Nabeschouwing 21 januari

Zoals gezegd stonden er afgelopen zaterdag veel belangrijke wedstrijden op het programma.

  • Nic-Rohda-8574

Nic./Alfa College – Rohda (23 – 23)

En voor de derde achtereenvolgende keer bleven we verstoken van een overwinning. Maar deze keer kon de ploeg met opgeheven hoofd het veld verlaten en ging ik met een heel ander gevoel naar huis dan de afgelopen wedstrijden.

  • Voorbeschouwing-Karin

Voorbeschouwing 21 januari

Na er een paar onderuit gekomen te zijn is het nu echt mijn beurt om de voorbeschouwing voor komend weekend op papier te zetten.

  • 15337425_1526674140681739_7118971964214117978_n

Nabeschouwing 14 januari

Na een voorspelling komt er natuurlijk ook een uitslag. Hoe zou ik het gedaan hebben, vraag je je dan af.

Wedstrijdprogramma

Nic./Alfa-college 1  – ROHDA 1 23-23 Alfa College  HKA
Nic./Alfa-college 2 ROHDA 2 23-19 Alfa College  RHKA
Bep 3 ROHDA 3 13-14 De Beukenkamp  R2J
ZKC ’31 4 ROHDA 4 16-20 De Tref  R3Q
ROHDA A1 vrij  A3A
KIOS (N) C3 ROHDA C1 2-8 Estafette  C4C
EKVA D2 ROHDA D1 13-6 F.B.K.-Park  D2D
Fiducia E1 ROHDA E1 8-2 Europahal  E2L

ROHDA 1  – KV Wageningen 1 20:15 Ookmeer  HKA
ROHDA 2 Sparta (Zw) 2 18:45 Ookmeer  RHKA
ROHDA 3 Die Haghe 3 17:30 Ookmeer  R2J
ROHDA 4 Thor (H) 2 16:15 Ookmeer  R3Q
ROHDA A1 AW/DTV A2 15:05 Ookmeer  A3A
ROHDA C1 De Vinken C2 14:05 Caland hal  C4C
ROHDA D1 ESDO D1 13:05 Kockengen  D2D
ROHDA E1 vrij  E2L

OVVO/De Kroon 1  – ROHDA 1 19:30 OVVO-hal  HKA
OVVO/De Kroon 2 ROHDA 2 17:45 OVVO-hal  RHKA
ADOS 2 ROHDA 3 14:30 ADOS-hal  R2J
Achilles (Hg) 3 ROHDA 4 18:55 Gaslaan  R3Q
BEP A3 ROHDA A1 21:20  De Beukenkamp  A3A
OVVO/De Kroon C3 ROHDA C1 12:00 OVVO-hal  C4C
Luno D1 ROHDA D1 12:05 De Vaart  D2D
ROHDA E1 vrij  E2L

ROHDA 1  – SDO/VerzuimVitaal 1 20:15  Ookmeer  HKA
ROHDA 2 KZ/Hiltex 3 18:45  Ookmeer  RHKA
ROHDA 3 Apollo (H) 3 17:30  Sportcentrum Ookmeer  R2J
ROHDA 4 Velocitas 3 16:15  Ookmeer  R3Q
ROHDA A1 Rapid A2 15:05  Ookmeer  A3A
ROHDA C1 OVVO/De Kroon C3 14:05  Ookmeer  C4C
ROHDA D1 Fiducia D2 13:05  Ookmeer  D2D
SDO/VerzuimVitaal E1 ROHDA E1 09:15  De Schulenburgh  E2L

ROHDA 1  – SCO 1 20:00  Ookmeer  HKA
ROHDA 2 DVO/Accountor 3 21:15  Ookmeer  RHKA
Blauw-Wit (A) 5 ROHDA 3 12:00  Blauw-Withal  R2J
ROHDA 4 vrij  R3Q
TOP/Quoratio A3 ROHDA A1 17:50  De Korf  A3A
Fiducia C3 ROHDA C1 11:00  Europahal  C4C
ROHDA D1 vrij  D2D
ESDO E2 ROHDA E1 09:00  Kockengen  E2L

Unitas/Perspectief 1  – ROHDA 1 20:00 De Sypel  HKA
Unitas/Perspectief 2 ROHDA 2 18:15 De Sypel  RHKA
ROHDA 3 Blauw-Wit (A) 5 15:05 Ookmeer  R2J
ROHDA 4 vrij  R3Q
ROHDA A1 vrij  A3A
ROHDA C1 Fiducia C3 18:15 Ookmeer  C4C
ROHDA D1 De Vinken D1 17:15 Ookmeer  D2D
ROHDA E1 OVVO/De Kroon E4 16:15 Ookmeer  E2L

ROHDA 1 vrij (o.v)  HKA
ROHDA 2 vrij  RHKA
ZKV (Za) 3 ROHDA 3 19:15 De Struyck  R2J
VZOD 3 ROHDA 4 17:20 Proosdijhal  R3Q
KZ/Hiltex A4 ROHDA A1 15:15 De Korf  A3A
ROHDA C1 vrij  C4C
Atlantis D2 ROHDA D1 11:00 De Phoenix  D2D
Tempo E3 ROHDA E1 09:00 Limeshallen  E2L

Agenda

Zo 5 maart        Mosselavond
Zo 12 maart      Winteractiviteit
Za 1 april          Rohda’s Vlooienmarkt en Veiling
Ma 17 april      Paastoernooi  A t/m F & Kangoeroes
2 t/m 5 juni  Pinksterkamp
10-11 juni
     Heldenweekend Jeugd (95 jaar)
26 aug t/m 1 sept     Zomerkamp

Vrijwilligerstaken

Zaterdag 28 januari 2017
Rohda A1 – AW.DTV A2        15.05 uur    Cenne

Rohda C1  – De Vinken C2     14.05 uur    Simon

Rohda D1 – Esdo D1               13.05 uur    Leanne

Zaterdag 11 februari 2017
Rohda A1 – Rapid A2             15.05 uur     Job

Rohda C1  – OVVO C?             14.05 uur    Joris

Rohda D1  – Fiducia D2          13.05 uur    Stephanie

Zaterdag 4 maart 2017
Rohda C1 – Fiducia C3           18.15 uur     Cor V.

Rohda D1 – De Vinken D1     17.15 uur     Kees K.?

Rohda E1  – OVVO E?             16.15 uur    Rene Mol

Zaterdag 28 januari

D1          13.05 uur             Karin S

C1          14.05 uur             Karin S

R1/2      18.45 uur             Patrick/Réne K

Zaterdag 11 februari

D1          13.05 uur             Ed

C1          14.05 uur             Ed

R1/2      18.45 uur             Errol/Lenie

Zaterdag 18 februari 

R1/2      20.00 uur        Lenie/Patrick

Zaterdag 4 maart

E1           16.15 uur             Tessa

D1          17.15 uur             Tessa

C1          18.15 uur             Tessa