Laatste nieuws

Laatste info: Rohda Autopuzzeltocht zondag 25 augustus

Het is bijna weer zover. Op zondag 25 augustus wordt de jaarlijkse autopuzzeltocht gehouden.

Welkom Alix!

Cenne en Joelle zijn trotste ouders geworden van een meisje! Wij willen deze kersverse ouders namens Rohda van harte feliciteren!

Oefenwedstrijden augustus

Hierbij het programma voor de voorbereiding.

Het Amsterdams Schutterstoernooi op zondag 8 september

Op zondag 8 september 2019 zal het Amsterdam Schutterstoernooi Rohda weer plaatsvinden. Aanvang: 11.00 uur.

INDELING 2019/2020

Hierbij een teamindeling voor het seizoen van 2019-2020

ROHDA’S ZOMERKAMP 2019 (Laatste update)

Over een week is het dan zover: ons gezellige ZOMERKAMP. Er gaan dit jaar zoveel kinderen mee, dat we het grotere huis op deze locatie hebben moeten/kunnen huren.

Meer nieuws

Wedstrijdprogramma

Fiks 1 Rohda 1 15:30 Sportcomplex Voscuyl  HKB
PKC/SWKGroep 3 Rohda 2 17:00 Sportpark Oostpolder  RHKB
Rohda 3 Sporting West 2 14:00 Sportcomplex Ookmeer  R3E
Rohda 4 DOS (W) 3 14:00 Sportcomplex Ookmeer  R3R
Rohda 5 Sporting West 3 12:30 Sportcomplex Ookmeer  R3F
Rohda A1 BEP A2 12:30 Sportcomplex Ookmeer  A2G
Rohda C1 Atlantis C1 11:00 Sportcomplex Ookmeer  C-008
Rohda D1 Sporting West D3 10:00 Sportcomplex Ookmeer  D-075
Rohda E1 Oranje Nassau E1 11:00 Sportcomplex Ookmeer  E-177
Rohda F1 KVA F1 10:00 Sportcomplex Ookmeer  F-054

Rohda 1 TOP (A) 1 15:30 Sportcomplex Ookmeer  HKB
Rohda 2 TOP (A) 2 14:00 Sportcomplex Ookmeer  RHKB
Helios 2 Rohda 3 14:00 Helios Sportpark Noord-E  R3E
ZKC ’31 3 Rohda 4 12:30 Sportcomplex Jagersveld  R3R
ZKC ’31 2 Rohda 5 14:00 Sportcomplex Jagersveld  R3F
Atlantis A1 Rohda A1 11:30 Gem. sportpark  A2G
Sporting West D3 Rohda D1 10:45 Westerpark-Klönneplein  D-075
Oranje Nassau E1 Rohda E1 11:45 Sportpark Het Loopveld  E-177
KVA F1 Rohda F1 10:00 Amstelveen  F-054

Rohda 1 DSC 1 15:30 Sportcomplex Ookmeer  HKB
Rohda 2 Nieuwerkerk 2 12:00 Sportcomplex Ookmeer  RHKB
Furore 2 Rohda 3 13:15 de Omzoom  R3E
Tempo 5 Rohda 4 13:55 Sportcomplex Zegersloot  R3R
ZKV (Za) 3 Rohda 5 12:30 Sportpark Hoornseveld  R3F
EKVA A1 Rohda A1 12:30 Fanny Blankers Koenpark  A2G
Sp. Badhoevedorp C1 Rohda C1 12:00 Badhoevedorp  C-008
KVA D2 Rohda D1 09:30 Amstelveen  D-075
Oosterkwartier E1 Rohda E1 11:00 Oosterkwartier  E-177
Groen Geel F4 Rohda F1 09:30 Sportpark Trickelsoord  F-054

Tweemaal Zes 1 Rohda 1 16:00 FJH van Eck sportpark  HKB
Nic. 3 Rohda 2 16:00 Sportpark De Wijert  RHKB
Rohda 3 OKV 2 14:00 Sportcomplex Ookmeer  R3E
Rohda 4 Luno 3 14:00 Sportcomplex Ookmeer  R3R
Rohda 5 OKV 3 12:30 Sportcomplex Ookmeer  R3F
Rohda A1 KVA A2 12:30 Sportcomplex Ookmeer  A2G
Rohda C1 OVVO/De Kroon C3 11:00 Sportcomplex Ookmeer  C-008
Rohda D1 OVVO/De Kroon D5 10:00 Sportcomplex Ookmeer  D-075
Rohda E1 TOP/SolarCompleet E9 11:00 Sportcomplex Ookmeer  E-177
Rohda F1 OKV F2 10:00 Sportcomplex Ookmeer  F-054

Agenda

Zondag 25 augustus   Autorally 
Zondag 8 september   Schutterstoernooi 

Vrijwilligerstaken