Laatste nieuws

Rohda’s Waterkorfbal Event op zondag 31 maart 2019!

Op zondag 31 maart 2019 zal in het zwembad De Waterlelie in Aalsmeer een talentvol waterkorfbal toernooi gespeeld worden.

Wageningen 1 – Rohda 1 (30-26)

De 1e wedstrijd van 2019 was direct de return van de laatste wedstrijd van 2018.

Wedstrijdprogramma 19 januari

Zaterdag 19 januari alleen maar thuiswedstrijden!

Zondag 17 februari: De Mosselavond!

De jaarlijkse Mosselavond staat weer op het programma! Wederom georganiseerd door de evenementencommissie en Harry Scheerman met zijn charmante assistenten.

Opbrengst Grote Club Actie

Wij willen graag alle loten(ver)kopers hartelijk bedanken!

Interview Jazz Rae (F1)

Deze week een interview met Jazz Rae uit de F1!

Meer nieuws

Wedstrijdprogramma

Rohda 1 Dalto 19:00 Ookmeer HKB
Rohda 2 Dalto 20:30 Ookmeer RHKB
Rohda 3 SDO/BlijWerkt 3 17:30 Ookmeer R2I
Rohda 4 Sporting Trigon 3 16:20 Ookmeer R2E
Rohda 5 EKVA 3 15:10 Ookmeer R3P
Rohda A1 ZKV (Za) A2 12:00 Ookmeer A2G
Rohda C1 Roda C1 14:10 Ookmeer C-020
Rohda D1 ZKC ’31 D3 13:10 Ookmeer D-070
Rohda E1 Aurora E2 11:00 Ookmeer E-086
Rohda F1 Aurora F1 11:00 Ookmeer F-064

SCO 1 Rohda 1 20:00 De Steense HKB
DSC 3 Rohda 2 13:30 De Vijfkamp RHKB
Pernix 3 Rohda 3 18:30 De Zijl R2I
Phoenix 2 Rohda 4 19:10 De Veur R2E
BEP 3 Rohda 5 14:15 MFSA de Beuk R3P
ZKC ’31 A1 Rohda A1 16:20 De Tref A2G
Blauw-Wit (A) C1 Rohda C1 14:00 Blauw-Withal C-020
DTS (E) D1 Rohda D1 11:00 De Drecht D-070
Blauw-Wit (A) E2 Rohda E1 13:00 Blauw-Withal E-086
Furore F1 Rohda F1 09:00 Het Trias F-064

Rohda 1 Oost-Arnhem 1 18:00 Ookmeer HKB
Rohda 2 Nic. 2 19:30 Ookmeer RHKB
Rohda 3 Nova 2 16:30 Ookmeer R2I
Rohda 4 Achilles (Hg) 4 15:20 Ookmeer R2E
Rohda 5 Rapid 3 14:10 Ookmeer R3P
Rohda A1 Furore A1 13:00 Ookmeer A2G
Rohda C1 Groen Geel C4 12:00 Ookmeer C-020
Rohda E1 Oosterkwartier E1 11:00 Ookmeer E-086
Rohda F1 Oosterkwartier F1 11:00 Ookmeer F-064

Unitas/Perspectief 1 Rohda 1 16:15 De Sypel HKB
Unitas/Perspectief 2 Rohda 2 14:30 De Sypel RHKB
HKC (U) 2 Rohda 3 18:40 Hoograven R2I
HKV/Ons Eibernest 4 Rohda 4 19:15 HKV/Ons Eibernesthal R2E
Roda 3 Rohda 5 14:15 Topsportcentrum De Koog R3P
KVA A2 Rohda A1 14:45 De Nieuwe Bankras A2G
Celeritas C1 Rohda C1 13:15 Alkmaar Noord C-020
Apollo D2 Rohda D1 14:00 Deimos D-070
Oranje Nassau E1 Rohda E1 12:00 De Pijp E-086
Swift (A) F1 Rohda F1 14:40 Oostenburg F-064

AW/DTV 1 Rohda 1 20:00 Zeeburgereiland HKB
AW/DTV 2 Rohda 2 18:15 Zeeburgereiland RHKB
MIA 3 Rohda 3 19:50 Fit Academie Bokkeduinen R2I
AW/DTV A2 Rohda A1 15:30 Zeeburgereiland A2G

KZ/Thermo4U D4 Rohda D1 11:00 Topsportcentrum De Koog D-070

Rohda 1 SCO 1 19:30 Ookmeer HKB
Rohda 2 DSC 3 21:00 Ookmeer RHKB
KZ/Thermo4U 6 Rohda 4 16:50 Topsportcentrum De Koog R2E
KVA 3 Rohda 5 13:35 De Nieuwe Bankras R3P
Rapid E2 Rohda E1 12:10 Kennemer Sportcentrum E-086
Groen Geel F5 Rohda F1 09:00 Groen-Geelhal F-064

Rohda 1 Mid-Fryslân 1 20:00 Sporthallen Zuid HKB
Rohda 2 SKF 2 21:30 Sporthallen Zuid RHKB
Rohda 3 Tweemaal Zes 3 18:15 Sporthallen Zuid R2I
Rohda 4 Apollo 2 16:50 Sporthallen Zuid R2E
Rohda 5 ZKC ’31 4 15:30 Sporthallen Zuid R3P
Rohda A1 BEP A2 14:10 Sporthallen Zuid A2G
Rohda C1 DKV Victoria C2 13:00 Sporthallen Zuid C-020
Rohda D1 Furore D3 12:00 Sporthallen Zuid D-070
Rohda E1 Haarlem E3 11:00 Sporthallen Zuid E-086

Rohda 3 Tempo 4 17:30 Ookmeer R2I
Rohda 4 ALO 2 16:20 Ookmeer R2E
Rohda 5 Velocitas 4 15:10 Ookmeer R3P
Rohda A1 Huizen A1 14:00 Ookmeer A2G
Rohda C1 KZ/Thermo4U C4 13:00 Ookmeer C-020
Rohda D1 ZKV (Za) D2 12:00 Ookmeer D-070
Rohda E1 Sporting West E2 11:00 Ookmeer E-086
Rohda F1 Roda F2 11:00 Ookmeer F-064

SDO/BlijWerkt 3 Rohda 3 14:50 De Schulenburch R2I
Sporting Trigon 3 Rohda 4 11:50 5 Mei-hal R2E
EKVA 3 Rohda 5 18:30 FBK hal R3P
ZKV (Za) A2 Rohda A1 16:15 De Struyck A2G
Roda C1 Rohda C1 13:00 Topsportcentrum De Koog C-020
ZKC ’31 D3 Rohda D1 12:15 De Tref D-070
Aurora E2 Rohda E1 13:00 Kennemer Sportcentrum E-086
Aurora F1 Rohda F1 14:00 Kennemer Sportcentrum F-064

Rohda 3 Pernix 3 17:30 Ookmeer R2I
Rohda 4 Phoenix 2 16:20 Ookmeer R2E
Rohda 5 BEP 3 15:10 Ookmeer R3P
Rohda A1 ZKC ’31 A1 14:00 Ookmeer A2G
Rohda C1 Blauw-Wit (A) C1 13:00 Ookmeer C-020
Rohda D1 DTS (E) D1 12:00 Ookmeer D-070 
Rohda E1 Blauw-Wit (A) E2 11:00 Ookmeer E-086 
Rohda F1 Furore F1 11:00 Ookmeer F-064 

Agenda

Zondag 17 februari    Mosselavond
Vrijdag 12 april   Paas klaverjas en rummycup
Zondag 1 september   Schutterstoernooi 

Vrijwilligerstaken

Zaterdag 19 januari     
Rohda A1 – ZKV A2        12.00 uur       Marnix
Rohda C1 – Roda C1        14.10 uur       Laura
Rohda D1- ZKC’31 D3    13.10 uur       Laura
Rohda E1 -Aurora E1      11.00 uur       Tinka
Rohda F1 -Aurora F1       11.00 uur       Mischa
Zaterdag 2 februari       
Rohda A1-Furore A1            13.00 uur            Job
Rohda C1-Gr. Geel C4         12.00 uur            Job
Rohda E1-O’kwartier E1     11.00 uur            Cor V.
Rohda F1-O’kwartier F1      11.00 uur            Tinka

Zaterdag 9 maart   
Rohda A1-Bep A2                   14.10 uur            Sophie
Rohda C1-DKV V. C2            13.00 uur            Sophie
Rohda D1 -Furore D3            12.00 uur            Kees?
Rohda E1-Haarlem E3          11.00 uur            Mischa

Zaterdag 16 maart         
Rohda A1-HuizenA1              14.00 uur            Marnix
Rohda C1-KZ C4                     13.00 uur            Laura
Rohda D1-ZKV D2                  12.00 uur            Laura
Rohda E1 -Sp. West D2          11.00 uur            Tinka
Rohda F1-Roda F2                   11.00 uur            Cor V.

Zaterdag 30 maart 
Rohda A1-ZKC’31 A1           14.00 uur            Cenne
Rohda C1-Blauw Wit C1     13.00 uur            Kees
Rohda D1-DTS D1                12.00 uur            Tinka
Rohda E1-Blauw Wit E2     11.00 uur            Benno
Rohda F1-Furore F1             11.00 uur            Mischa

 

Zaterdag 20 oktober
Openen 13.30  Ineke
14.30 uur Peter en Monica